Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Πόντοι μπόνους 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Ημερομηνία προσθήκης φωτογραφίας: Στείλε ένα δώρο  
Στείλε ένα δώρο ka1ta o 14. Φεβρουάριος 1993 (27), Tirana, Αλβανία Ήταν online πριν περίπου ένα μήνα

Photo link:

Σχόλια

Οι φωτογραφίες μπορούν να σχολιαστούν μόνο από εγγεγραμμένους χρήστες

boobi32 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Shum simpatike:)

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

flm

kushtrimi27 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

mbremeje te bukur<br />

sami39 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Persh<br />

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Prsh.

kushtrimi27 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Flm shum miku im.

erdon-1 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Hi, si po kalon?

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 πριν περισσότερο από ένα μήνα

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti πριν περισσότερο από ένα μήνα

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Flm

learti πριν περισσότερο από ένα μήνα

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Kam shum respekt per ty

learti πριν περισσότερο από ένα μήνα

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti πριν περισσότερο από ένα μήνα

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti πριν περισσότερο από ένα μήνα

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

mirm

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mengjess

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Prsh qapoban

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Po rri valla koha e mir

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mirm

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mirmegjes

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Inshalla gjith mon mir

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Amin inshaAll-llah

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Qapoban aje mir

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mir jam elhamdulilah

remahum πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mbrema

ka1ta πριν περισσότερο από ένα μήνα

Mirmbrama

Η τελευταία σου αξιολόγηση:
Δεν έχεις αξιολογήσει ακόμη καμία φωτογραφία
Αξιολόγησε τη φωτογραφία για να γνωρίσεις την κατάταξή της και τον αριθμό των ψήφων της
Φωτογραφίες
Βλέπετε κορίτσια και παιδιά ηλικίας 18 - 30 από Ελλάδα